Veritas AP/IB/SAT/ACT kursları


Veritas IB SAT AP Kursları 2002 yılında Şükrü Yiğit (ODTU Matematik 1994) mezunu matematik öğretmeninin liderliğinde kurulmuş bir öğretmen kuruluşudur.

Misyonu : Dünyanın en iyi üniversitelerine öğrenci göndermek için öğrencisi en iyi eğtimi vermektir.
Vizyonu : Dünyanın en iyi üniversite hazırlık programını hazırlayan kurum olmaktır.

Veritas bünyesinde her konunun en iyi öğretmeni çalışmaktadır. Bizde bir öğretmenin ders verebilir hale gelmesi iki üç yıl almaktadır.

Eğitim kadromuz IB Further Math gibi en zor dersleri verebilecek kapasitedir.

Eğitimini verdiğimiz öğrenci dersten sonra bırakmayız. Etüdlerini veririz.
 

VERİTAS Kendi Öğrencilerine ÜCRETSİZ YURT DIŞI Eğitim Danışmanlığı Vermektedir.

 

Herkes gibi bizde verdiğimiz emeklerin karşılığı görmek isteriz. Bu amaçla Veritas Yurt Dışı Eğitim Danışmalık birimimizi de kurduk. Dünya nın en iyi üniversitelerinin gerektirdiği tüm şartları yerine getirecek, öğrencilerimize her konuda destek olacak Veritas Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığını bu amaç ile kurduk.

 

Hollanda, İtalya , Amerika , Kanada , Almanya ve İngiltere üzerine uzman ekibimiz bizden ders alan tüm öğrencilerimizin Yurt Dışı Eğitim Danışmanlıklarını ücretsiz yapmaktadır.

 

 

VERİTAS AP/IB/SAT kursları Eğitim Psikolojisi Destek ve Mesleki Rehberlik Servisleri

Eğitim bir bütündür. Eğitim verdikçe şunu gördük biz ne yaparsak yapalım öğrencinin motivasyonu olmadan başarılı olamıyoruz. Bu yüzden Veritas Psikolojik ve Mesleki Rehberlik Servisimizi kurduk.

 

Peki öğrenci motivasyonu nasıl sağlanır ? İki bileşeni gördük ;

1. Öğrencinin Öğrenme Tarzını tanıma : Öğrenci nasıl öğreniyor. Ne yaparsak nasıl yaklaşırsak daha öğretici olabiliriz. Bizim PDR uzmanlarımız öğrencilerimiz ile birlikte çalışmaktadır.

 

2. Öğrencinin Motivasyonunda Meslek Tercihi : Meslek tercihini belirleme ,öğrenciyi  hedefe odaklama. Mesleki tercih analizleri yapmaktayız.

 

 

 

VERİTAS AP/IB/SAT kursları Ölçme ve Değerlendirme Servisleri

 

Dersimizi verdik gidiyoruz diye bir eğitim olmaz. Veritas AP/IB/SAt kurslarında sürekli deneme sınavları , deneme yazılı sınavları yapılır.

Bu sonuçlar PDR uzmanlarımız ile aileler ile paylaşılır.